«Επαναπροκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για τη διοργάνωση διδακτικής επίσκεψης στα Άβδηρα Ξάνθης»

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ& Δ/ΘΜΙΑΣ

ΕΚΠ/ΣΗΣΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ&ΘΡΑΚΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ/ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

64006 Ν. ΚΑΡΒΑΛΗ

Πληροφορίες: Απόστολος Φουρνατζής

Τηλέφωνο: 2510316201

Fax: 2510316201

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Καβάλα : 21/ 5 / 2018

Αριθ. Πρωτ.: 229 Φ.

ΠΡΟΣ: ΔΔΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΜΑ: «Επαναπροκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για τη διοργάνωση διδακτικής επίσκεψης στα Άβδηρα Ξάνθης »

Ο Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Καβάλας προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την Υ.Α. 129887/Γ2/2-12-2011 (ΦΕΚ 2769 ΤΕΥΧΟΣ Β΄/2-12-2011)   για την διοργάνωση διδακτικής επίσκεψης των μαθητών του ΕΕΕΕΚ Καβάλας.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

• Προορισμός εκδρομής: Άβδηρα Ξάνθης
  • Ημέρα Αναχώρησης εκδρομής: 29 - 5 -2018
  • Ημέρα Επιστροφής εκδρομής : 29 – 5 - 2018
  • Αριθμός Συμμετεχόντων: 30 ( Αγόρια 18 - Κορίτσια 12 )
  • Αριθμός συνοδών καθηγητών: 16 ( 1 αρχηγός εκδρομής και 15 συνοδοί )

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟΙ ΟΡΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Μεταφορικό μέσο: 1 τουριστικό λεωφορείο (το οποίο θα πρέπει να διαθέτει όλες τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές-έγγραφα καταλληλότητας οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης κ.λ.π. – ώστε να πληρούνται οι όροι ασφάλειας για την μετακίνηση μαθητών – καθηγητών).

Στην προσφορά τους τα ταξιδιωτικά πρακτορεία οφείλουν να συμπεριλάβουν:

1. 1.Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  2. 2.Ασφάλεια αστικής επαγγελματικής ευθύνης
  3. 3.Το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος ανά μαθητή
  4. 4.Τους γενικούς όρους συμμετοχής στην εκδρομή
  5. 5.Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου.
  6. 6.Το ταξιδιωτικό γραφείο οφείλει με την ολοκλήρωση της εκδρομής να εκδώσει απόδειξη παροχής υπηρεσιών για κάθε μαθητή

Ο διαγωνισμός δεν θα είναι απαραίτητα μειοδοτικός, μεταξύ άλλων θα ληφθεί υπόψη η εμπειρία και η αξιοπιστία του γραφείου σε σχολικές εκδρομές και οι παρεχόμενες υπηρεσίες.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 12:00 την Πέμπτη 24 - 5 - 2018 στο Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Καβάλας.

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΟΥΡΝΑΤΖΗΣ